Клесівська ОТГ братиме участь у проект ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді»

Дата: 03.09.2018 16:33

Клесівська ОТГ стала однією із 21 громад України, які братимуть участь у реалізації проекту Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді».

Процес здобуття статусу має визначену процедуру, якою, зокрема, передбачено здійснення ситуаційного аналізу становища дітей та молоді в громаді, а також розробку та прийняття конкретного Плану Дій і Плану Моніторингу й оцінки, які сприятимуть створення чистого, безпечного та комфортного середовища для життя і розвитку дітей та молоді.

Клесівська громада  вже подолала перший етап, що наближує до підписання Меморандуму та отримання статусу  «Громада, дружня до дітей та молоді», а саме – розроблений Аналітичний звіт становища дітей та молоді в Клесівській громаді (для завантаження натиснути)