Електронними довірчими послугами Кваліфікованого надавача Рівненщини скористались близько 6,5 тис. користувачів особистих ключів

Дата: 21.09.2022 14:21

Упродовж січня-серпня цього року громадяни та суб’єкти господарювання Рівненщини безкоштовно сформували більше 13 тис. кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів. Тож  такі платники податків мають цілодобовий доступ до електронних сервісів податкової служби в режимі он-лайн у зручний для себе час доби, без відвідання Центрів обслуговування платників.

Нагадаємо, що в Електронному кабінеті користувачі можуть перевірити подання звітності, з’ясувати розміри нарахованих податкових зобов’язань, скористатися можливістю подати заяву чи отримати довідку, а фізичні особи - ще й сплатити податки.

Звертаємо увагу, що у приміщенні Центру обслуговування платників ДПІ у м. Рівному працівники сектору реєстрації користувачів управління (центру) сертифікації ключів ІДД ДПС України безкоштовно надають електронно довірчі послуги  для юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадян (місцезнаходження: м. Рівне, вул. Відінська, 8, каб. 102. Контакти: (0362) 69-26-27).

Детальна інформацію щодо отримання ЕДП знаходиться на сайті www.acskidd.gov.ua