ТРИВАЄ ПРИЙОМ ЗАЯВОК ЗА ПРОГРАМОЮ Є-РОБОТА: ГРАНТ НА ВЛАСНУ СПРАВУ ДО 250 000 ГРН

Дата: 03.04.2023 13:54

На даний час, в складний економічний період, держава пропонує безповоротню фінансову допомогу.

Ви можете отримати до 250 000 грн., для того щоб відкрити власну справу і забезпечити стабільною роботою себе та інших українців.
Кошти можна спрямувати тільки на чітко визначені цілі.

Структура гранту:
– Придбання обладнання (*весь грант можна використати на придбання обладнання);
– Придбання сировини, матеріалів, товарів та послуг, пов’язаних з реалізацією бізнес-плану (до 50% від суми гранту);
– Маркетинг та реклама (до 10%);
– Оренда нежитлового приміщення (до 25%);
– Оренда або лізинг обладнання (10%).

Ви повинні прийняти на роботу, при сумі гранту до 250 000 грн. мінімум 2 людини, а якщо розмір гранту не перевищує 150 000 грн., то 1 людину.
Це нові працівники, що мають працювати на Вашому ФОП, як мінімум 2 роки, інакше доведеться частково повертати грант.

ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ ЩОБ ПОДАТИ ЗАЯВКУ?
–  На порталі Дія – Грант на власну справу, натиснути “Подати заявку”
– Зареєструватися та дати відповіді на всі питання анкети
–      Вкласти БІЗНЕС-ПЛАН, заповнений за відповідною формою, що доступна для скачування на порталі Дія

З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ ФАЙЛ “БІЗНЕС-ПЛАН”, з порталу ДІЯ, що є обов’язковим вкладенням до Грант-заявки?

1) Лист Excel “Бізнес-план”: опис бізнес-ідеї; сума гранту та напрямки використання коштів; аналіз ринку; SWOT-аналіз та інше.
2) Лист Excel “План надходжень та витрат”. Це фінансова модель, що є певною модифікацією Звіту про рух грошових коштів, яка містить такі розрахунки на прогнозний період (12 кварталів).