A A A K K K
для людей із порушенням зору
Клесівська територіальна громада
Рівненська область, Сарненський район

Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення

         Розглянувши клопотання комунального підприємства «Клесівводоканал» Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області про необхідність приведення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення у відповідність до економічно обгрунтованих витрат на виробництво цих послуг, поліпшення їх якості, на підставі розрахунків комунального підприємства «Клесівводоканал» Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області та згідно рекомендації тимчасової комісії з питань тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення Клесівської селищної ради, враховуючи зростання розміру мінімальної заробітної плати, вартості енергоносіїв, матеріальних ресурсів, паливно-мастильних матеріалів та інших витрат, на підставі Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» (в редакції Закону №2047-VIII (2047-19) від 18.05.2017 з наступними змінами), Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (із змінами та доповненнями), керуючись Постановою Кабінету міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01.06.2011 №869 (із змінами та доповненнями), Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 №390 «Про затв6ердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обгрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» (із змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства №367 від 22.12.2014 та №234 від 08.09.2017), ст.28, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Клесівської селищної ради Сарнеського району Рівненської області.

 

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення, бюджетних установ, закладів, організацій та для інших груп споживачів згідно з додатком.
  2. Різницю між затвердженим та економічно обгрунтованим тарифом відшкодовувати на користь комунального підприємства «Клесівводоканал» Клесівської селищної ради з місцевого бюджету Клесівської селищної ради.
  3. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Клесівської селищної ради від 16.11.2017 №158 «Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення».
  4. Дане рішення набуває чинності з 01.07.2021.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника КП «Клесівводоканал» Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області Агапова В.В.

ТАРИФИ

на послуги водопостачання

 

Група споживачів

Одиниця виміру

Тариф

економічно обгрунтований, грн.

Тариф затверджений, грн.

1

для населення

грн/м3

29,36

21,36

2

для бюджетних організацій

грн/м3

29,36

29,36

3

для інших споживачів

грн/м3

30,83

30,83

 

 

 

ТАРИФИ

на послуги водовідведення

 

Група споживачів

Одиниця виміру

Тариф

економічно обгрунтований, грн.

Тариф затверджений, грн.

1

для населення

грн/м3

60,84

28,64

2

для бюджетних організацій

грн/м3

60,84

60,84

3

для інших споживачів

грн/м3

63,88

63,88

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень