Відкриті дані

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов’язковим посиланням на джерело отримання такої інформації.

Закон України "Про доступ до публічної інформації"

Закон України "Про інформацію"

Указ Президента України "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації"

ТАБЛИЦЯ-Звіт запитів на публічну інформацію

Порядок доступу до публічної інформації та порядок оскарження рішень розпорядника інформації або бездіяльності

Відповідальний за забезпечення доступу до публічної інформації

Система обліку документів, що містить публічну інформацію і яка знаходяться у володінні відділу освіти, культури, молоді та спорту Клесівської селищної ради

Розпорядження Клесівського селищного голови від 03 серпня 2017 року № 176 "Про затвердження норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію у Клесівській селищній раді та відділі освіти, культури, молоді та спорту Клесівської селищної ради"

Наказ начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Клесівської селищної ради від 09 серпня 2017 року № 03 "Про заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації у відділі освіти, культури, молоді та спорту Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області";

Розшифровка видатків здійснених з бюджету Клесівської селищної ради  на придбання товарів, матеріалів та на оплату послуг по Карасинській ЗОШ І-ІІ ст. станом на 01.07.2018р.

Розшифровка видатків здійснених з бюджету Клесівської селищної ради  на придбання товарів, матеріалів та на оплату послуг  по Карпилівській ЗОШ І-ІІІ ст. станом на 01.07.2018р.

Розшифровка видатків здійснених з бюджету Клесівської селищної ради на придбання товарів, матеріалів та на оплату послуг по Клесівській ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцею станом на 01.07.2018

Розшифровка видатків здійснених з бюджету Клесівської селищної ради  на придбання товарів, матеріалів та на оплату послуг по Пугачській ЗОШ І-ІІ ст. станом на 01.07.2018р.

Рудня-Карпилівська ЗОШ І ступеня Звіт про використання коштів з батьківського комітету за 5 місяців 2018року