Реквізити

Пресслужба Державної податкової служби:

«З 1 жовтня змінюються реквізити рахунків для сплати податків і зборів у зв’язку з їх відкриттям відповідно до вимог стандарту IBAN.

Державна казначейська служба змінює реквізити на виконання пункту три постанови Правління Нацбанку від 28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (IBAN) в Україні».

Відповідно до нього забезпечено перехід на міжнародні номери рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів).

Зазначається, що інформація щодо реквізитів зазначених рахунків розміщена на вебсайтах територіальних органів ДПС офіційного вебпорталу ДПС у рубриці «Бюджетні рахунки».

Раніше повідомлялося, що 5 серпня в Україні стартувало запровадження міжнародного номера банківського рахунку IBAN для клієнтів усіх банків при переказі коштів у гривні та в іноземній валюті. А з 1 листопада використання IBAN відповідно стане обов’язковим для клієнтів усіх без виключення банків».