Сімейні перегони

01 лютого 2019 року на базі Клесівської  ЗОШ І-ІІ ст..-ліцей  пройшов ІІ етап ІІ туру обласної спортивної гри «Сімейні перегони». Проведення такого заходу на території нашої громади надзвичайно актуально, адже це стимулює до активного сімейного дозвілля, піднесення рівня і престижу занять фізичною культурою, пропаганди здорового способу життя, залучення жителів усіх населених пунктів громади до проведення дозвілля у родинному колі. До участі у змаганнях представлено 3 попередньо відібрані команди: сім`я Мартинюків (с. Карпилівка), сім`я Власиків (с. Клесів), сім`я Тріщуків (смт. Клесів). До складу команди-сім’ї входили: мама, тато та дві дитини 6-14 років.

Кожна з команд свої здібності проявляла в інтелектуальній грі «Спорт в цифрах» та у п’яти спортивних естафетах: «Хокей», «Спортивний сніговик», «Змійка», «Футболісти», « Баскетбол». За підсумковими результатами кращими учасниками змагань стала сім’я Мартинюків. Сім‘я-переможець отримала право поборотися з іншими сім’ями сусідніх районів та отг у наступному ІІІ етапі ІІ туру обласної спортивної гри « Сімейні перегони», який відбудеться 10 лютого 2019 року у м. Вараш.

Гостинно приймали учасників змагань та гостей свята педагогічний колектив Клесівської ЗОШ І-ІІст.-ліцей, а учні школи  підготували для присутніх художні номери.