Фестиваль Global Youth Fest

Управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації спільно з громадською організацією «Світова молодіжна спільнота» організували 26 січня 2019 року у м. Рівне на базі Міського Будинку культури  фестиваль Global Youth Fest.  Учасниками якого стала молодь з усіх районів, міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад Рівненської області серед яких і працівники закладів освіти, культури Клесівської селищної ради.

Головними цілями проведення програми організатори поставили-об’єднання зусиль соціально активної молоді області з представниками влади та посольств на території України з метою національно-патріотичного виховання і популяризації культурної, освітньої й волонтерської діяльності на підтримку соціальної хвилі проти еміграції українців з гаслом: «Ми відкриваємо світ та повертаємо, аби відкрити Україну світові». На фестивалі українські студенти, які завдяки волонтерській програмі Good News Corps рік свого життя провели у країнах Африки, Південної та Північної Америки, Європи, Азії, ділилися досвідом про волонтерську діяльність, вмінням допомагати іншим людям, як бути щасливими  та радіти кожній хвилині свого життя. Для запрошеної молоді було організовано концертні виступи молодіжних мистецьких гуртів: танці народів світу, театральна вистава та виступ музичного гурту «Stars».