Інформація про публічні закупівлі у 2022

ЗДО № 3(ясла-садок) «Веселка» ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Предмет закупівлі: «Овочі та фрукти»

09:10 19.12.2022

ЗДО № 3(ясла-садок) «Веселка» ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Предмет закупівлі: «М’ясо»

Заклад дошкільної освіти № 3(ясла-садок) «Веселка» Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області   ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

09:06 19.12.2022

Клесівська селищна рада Сарненського району Рівненської області. ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі електричної енергії

Клесівська селищна рада Сарненського району Рівненської області   ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі електричної енергії, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

09:53 07.12.2022

Заклад дошкільної освіти № 3(ясла-садок) «Веселка» Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області. ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі електричної енергії

Заклад дошкільної освіти № 3(ясла-садок) «Веселка» Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області   ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі електричної енергії, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

09:42 07.12.2022