День Перемоги

Дата: 05.05.2016 09:27

71 рік відділяє нас від тої великої весни, але й сьогодні величний подвиг захисників є невичерпним джерелом патріотизму, прикладом вірного служіння своєму народу. В цей день ми низько схиляємо голови перед безсмертним подвигом людей, які на своїх плечах пронесли важкий тягар війни. Ціна Великої Перемоги — це мільйони загиблих, навіки зламані долі.

Прикро стає від того, що зараз над Україною зібрались чорні хмари війни, і нащадки тих, хто колись пліч опліч воювали проти чуми фашизму, зараз встали проти одного. Зараз особливо важливо зробити все від нас залежне, щоб бути гідними подвигу наших батьків наполегливо працювати для того щоб наш рідний край ставав красивішим, заможнішим і розквітав.

Дорогі ветерани! У нашій пам’яті назавжди залишиться ваш урок честі й слави, героїзму й самопожертви, патріотизму і вірності Вітчизні.

Світла память тим, хто віддав своє життя за світле майбутнє! Честь і слава живим героям!