День Конституції України у Карасині

Дата: 29.06.2017 09:47

Ми  - українці. Всі ми хочемо жити за законами України, які записані  у книзі,  яка називається Конституція. За ними живуть всі: і дорослі і діти. Оскільки,  діти -  наше майбутнє, тому і закони  повинні знати змалку.

Саме 28 червня  з нагоди Дня Конституції України в селі  Карасин були проведені цікаві святкові заходи на правову тематику. Тітонька Сова (вчитель  Надія Тверда) провела урок правознавства у Лісовій школі «Мандрівка до Країни Прав та Обов’язків». Дітки активно обговорювали сюжетні малюнки на правову тематику (за що отримали цікаві розмальовки), називали права та обов’язки, яких потрібно дотримуватися і вивчили для себе декілька нових.  А також  провели вікторину «І дівчатко і хлоп’я мають право на ім’я».  На завершення діткам була проведена святкова дискотека. Кожен учасник цього дійства отримав солодкий подаруночок. Сподіваємося, наші малята виростуть  справжніми громадянами, які будуть дотримуватися основного Закону України.

Бібліотекар Надія Яковець.