Психолого-педагогічний семінар для класних керівників «Загальні психологічні закономірності функціонування і розвитку особистості»

Дата: 28.11.2017 10:44

Учасниками психолого-педагогічного семінару «Загальні психологічні закономірності функціонування і розвитку особистості» стали класні керівники. Семінар відбувся згідно плану. Метою заходу було  розкрити загальні закономірності функціонування та проявів психіки учасників, а також закономірності психічного розвитку та становлення особистості, сприяти на цій основі формуванню загальної психологічної культури та компетентності вчителів, їх вмотивованості до роботи. Для досягнення мети були проведені наступні вправи і заняття:

• Мозковий штурм «Правила роботи в групі»

• Вправа «Годинник очікувань». Учасники сформулювали власні очікування від заняття та розмістили їх на годиннику очікувань.

• Вправа «Чому мій герой схожий на мене?»

• Вправа «Поміняйтеся місцями», що допомогла колегам більше дізнатися один про одного.
  • Вправа «Рівень щастя. Створи свою казку»

• Вправа «Скриня змін», учасники визначили основні кроки, які можуть зробити для налагодження взаємодії в колективі та з дітьми.

• Для позитивного настрою і посилення мотивації педагогічної роботи учасникам психолог розповіла притчу «Три мудреці», а також запропонувала проглянути відео-ролик «Для чого потрібно мислити позитивно»

Захід пройшов у жвавій та дружній атмосфері. Учасники визначили чи здійснилися очікування від семінару.