Мандрівка до бібліотеки

Дата: 29.09.2017 10:52

Мандрівка до бібліотеки

Вересневого погожого дня учні першого класу Карасинської ЗОШ вперше відкрили двері у чудовий світ «Книжкового королівства». Там на них чекали: Королева Книг, Зайчик, Лікар, Райка-Замазура та Книга.

Бібліотекар Надія Іванівна коротко познайомила діток з правилами поведінки у бібліотеці та користування книгами. Першокласники, будучи учасниками казкового дійства, змогли і самі переконатися, яка біда може трапитися, якщо не любити книгу.

З хорошим настроєм, подарунками та позитивними емоціями п'ятнадцять новоспечених читачів поверталися до рідної школи.

Класовод  Н.І. Тверда.