Про проведення різдвяного фестивалю «Мир Вкраїнській світлій хаті»

Дата: 03.01.2018 11:23

З метою розвитку та популяризації традиційного українського аматорського мистецтва, відтворення, популяризації та збереження народних звичаїв, свят, традицій та обрядів, відповідно до програми проведення культурно-масових заходів, відзначення пам’ятних дат по Клесівській селищній раді на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням Клесівської селищної ради від 23 грудня 2017 року № 746, відділ освіти, культури, молоді та спорту Клесівської селищної ради проводить фестиваль "Мир вкраїнській світлій хаті"  20 січня 2018 року о 16:00 годині в будинку культури с.Карпилівка та 21 січня 2018 року о 15:00 годині в Міському будинку культури смт.Клесів.

Умови та порядок проведення фестивалю

3.1.Фестиваль проводиться в номінаціях:

РІЗДВЯНИЙ ВЕРТЕП

(виконання щедрівки, колядки, різдвяного обряду вертепу).

Вимоги до учасників: виступ кожного учасника або колективу загальною тривалістю до 10 хвилин.

Літературний матеріал для виступу на фестивалі:

• класичний «Вертеп»;
  • сучасна інтерпретація «Вертепу»;
  • Різдвяна історія;
  • авторський сценарій

В програмі виступу учасники мають забезпечити художнє оформлення дійства: наявність вертепної атрибутики (різдвяна зірка, дзвоник, шопка інше), відображення місцевих традицій відзначення релігійних свят зимового циклу, а також оригінальність постановки.

РІЗДВЯНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС

(показ майстер-класу з різних видів творчості по новорічно-різдвяній тематиці)

Вимоги до учасників: у ході майстер-класу майстер декоративно-прикладного, образотворчого мистецтва знайомить учасників із методикою виконання конкретних навиків в технології виготовлення  власної продукції.

Майстер використає особисті заготовки.

Тривалість проведення майстер-класу до 20 хвилин.

3.2 Фестиваль не є конкурсним. До участі у ньому запрошуються творчі колективи, окремі виконавці навчальних закладів, установ культури, любительських об’єднань та  клубів за інтересами, громадських , релігійних організацій,  підприємств , родинні колективи без вікових обмежень

3.3 Учасники фестивалю мають заповнити реєстраційну форму (анкету - заявку) відповідно до вимог на електронну адресу оргкомітету фестивалю             e-mail: klesiv_osvita@ukr.net. Заявка на участь у фестивалі заповнюється українською мовою відповідно до форми, що наведена у додатку до Положення.

Кожна заявка має бути підписана керівником. Заповнення усіх пунктів заявки є обов`язковим. Якщо заявка не заповнена, або заповнена частково, вона не розглядатиметься. Заявки необхідно подати до 12 січня 2018 року.

Телефони для довідок: 095 532 99 59

Відзначення учасників фестивалю

Кожному колективу та учаснику фестивалю буде вручено диплом від організаторів, спонсорів фестивалю.

Анкета для участі у Різдвяному фестивалі  "Мир вкраїнській світлій хаті"

Розпорядження про проведення фестивалю "Мир вкраїнській мирній хаті"

Положення про проведення фестивалю