У Клесові загиблим Героям АТО встановили пам’ятний знак

Дата: 19.10.2017 12:26

14 жовтня у селищі Клесів відбулося відкриття пам’ятного знаку воїнам АТО — тим, які поклали своє життя заради майбутнього вільної та незалежної України – Сергію Баранову-Орлу та Ярославу Куришко.

Символічно, що дійство відбулося саме 14 жовтня — в день, коли збігаються три всенародні свята: День захисника України, День українського козацтва і свято Покрови Пресвятої Богородиці.

В рамках заходу, у Благовіщенському соборі провели молебень за здоров’я воїнів України.

На Братському кладовищі, де й встановили меморіал, зібрались учасники антитерористичної операції, близькі та друзі загиблих солдатів, а також небайдужі жителі громади.

До слова були запрошені учасник бойових дій в зоні АТО — Володимир Гавка та голова Клесівської селищної ради – Василь Гриник. Василь Федорович, маючи на меті донести до односельців материнські надії та тугу, спонукаючи до підтримки, зачитав вірш Валентини Попелюшки «А мати чекає, а мати не спить…». А Володимир Васильович звернувся до присутніх зі словами вдячності за те, що вони небайдужі, а такими, на його думку, є більшість людей в Україні.

Право відкрити пам’ятник було надано батькам загиблих воїнів.

Після зняття покрови зі знаку та покладання квітів, отець Роман провів обряд освячування.