У Карпилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів провели благодійний ярмарок

Дата: 04.12.2017 12:49

У зв’язку з відзначенням в Україні 3 грудня 2017 року Міжнародного дня інваліда в Карпилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено тематичні заходи. Зокрема класними керівниками 1-4 класів було проведено: урок доброти «Дивись на нас як на рівних», 5-8 класах година спілкування «Навчи своє серце добру», 9-11 класах бесіду «Толерантне ставлення до людей з особливими потребами». Членами учнівської ради та заступником директора з виховної роботи Мартинюком В.М. було організовано і проведено благодійну ярмарку «Поділись теплом душі». Учні 5-11 класів пропонували для продажу різні смаколики та вироби.

В ході ярмарки було виручено 1133 грн., які передали дітям-інвалідам, які не відвідують навчальний заклад -  Мартинюк Вікторії та Харковець Богдані.