Повідомлення

Дата: 03.04.2017 12:55

Повідомлення

З метою виконання статті 39 Закону України «Про Тваринний світ» та Закону України «Про внесення змін до деяких актів України щодо охорони тваринного світу» (№322-VIII від 9 квітня 2015 року), а саме:

«Підприємства, установи, організації і громадяни при здійснені будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу, зобов’язані забезпечувати охорону середовища існування, умов розмноження і шляхів міграції тварин. При цьому зазначені суб’єкти спільно з центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього середовища, центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства, органами місцевого самоврядування вживають заходів щодо визначення місць розмноження диких тварин та своєчасно інформують населення про правила поведінки, яких необхідно дотримуватись в таких місцях.»

У період масового розмноження диких тварин з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення раллі та інших змагань на транспортних засобах).

Виконком Клесівської селищної ради