Козацькі забави, святковий концерт та молодіжна дискотека: як селище Клесів відзначило своє 115-річчя

Дата: 10.10.2017 12:55

8 жовтня у селищі Клесів святкували 115-ий День народження. В програмі святкових заходів відбулися: чемпіонат селища Клесів із шахів, «Козацькі забави», святковий концерт та вечір відпочинку для молоді. Протягом свята для дітей діяли розважальні батути, а в Будинку культури розгорнулася виставка робіт народних умільців.

Насиченими на емоції були змагання «Козацькі забави». У влучності, дотепності, витривалості, спритності та кмітливості вправлялися між собою команди: «Депутатів Клесівської селищної ради», ДП «Клесівське лісове господарство», вчителів «Отамани» та команда читачів бібліотеки «Козаки-розбійники».

Найспритнішим козаком став депутат Андрій Пехотін, який виграв «битву подушками».

Найвитривалішим у змаганнях з армреслінгу показав себе учасник від Держлісгоспу – Анатолій Тимошицький.

Найвлучнішого козака визначали у змаганнях з дартсу: кожен учасник по черзі кидав по 5 дротиків у мішень. Переможцем у цій категорії став вчитель Клесівського ліцею Іван Трубілко.

А у змаганні з піднімання гирі рівних голові Клесівської селищної ради Василю Гринику не було: кількість підйомів – 30 разів.

Окрім цього, чим ще тільки не випробовували учасників дійства: вони брали участь в інтелектуальній вікторині, спортивній естафеті, танцювали і співали.

Виснажені численними завданнями, клесівські козаки, посмакували самоприготованим кулішем. Позмагатися на швидкість вдалося й тут: першими страву з’їли козаки з Держлісгоспу. Другими показали пусті глечики козаки-депутати. Третіми та четвертими відповідно стали «Козаки-Розбійники» та «Отамани».

У загальному підсумку перемогу здобула команда з ДП «Клесівське лісове господарство».

Підвечір у Міському будинку культури відбувся святковий концерт.

До вітального слова з нагоди 115-річниці від дня заснування селища Клесів запросили голову Клесівської селищної ради Василя Гриника, який привітав усіх присутніх та зауважив, що лише шляхом об’єднання, лише разом розвиваючи своє селище, можна змінити на краще своє сьогодення і майбутнє.

Щирі вітання та подарунки приймав найстарший житель селища Чувакін Олександр Матвійович, 1927 року народження, наймолодша жителька селища Аріана Примак, подружня пара Віктор Петрович  та Марія Миколаївна Боярчуки, яка прожила в парі 48 років та молоде сімейне подружжя Генадій Олександрович та  Софія Володимирівна Шкодичі. А у номінації «Найкращий господар» відзначили Шкодич Володимира Никоноровича.

Аматори сцени подарували глядачам приємні емоції та незабутні враження від святкового концерту.

Дискотека під відкритим небом під веселу та запальну музику вокаліста Сергія Міщука, учасника гурту «Positive» завершила насичену програму свята, яке надовго запам’ятається його жителям.

Ольга Мартинюк