Костюмований вечір відпочинку провели у Клесівському МБК

Дата: 30.10.2017 13:14

Хеловін в Україні з кожним роком все більше входить в моду. Та все ж не всі українці наслідують американські традиції - деякі, просто переодягаються в карнавальні костюми та розважаються на тематичних вечорах відпочинку. А ще виготовляють світильника Джека, себто символічний гарбуз. Однак, попід хатами з закликами "гостинці, або смерть" не ходять. Проте, про свято чули всі.

Один з таких, вечорів відпочинку для дітей та молоді був проведений у неділю, 29 жовтня, в Клесівському міському будинку культури. «Моторошні» декорації, «страшні» веселощі та розваги чекали на присутніх. Кожен мав можливість бути казковим чудернацьким створінням і веселитись з друзями. Найоригінальніші екземпляри хеловінських костюмів отримали солодощі.

Святкувати Хеловін чи ні - це особиста справа кожного. Можливо, з точки зору християнства, нам важко зрозуміти мотиви святкування такого чудернацького дня. Однак, це теж частина всесвітньої культури, традиції та звичаї предків. Та й що поганого, якщо завдяки таким святам діти можуть повеселитись, а молодь розважитись. Головне навчитись усе правильно сприймати і вміти вчасно зупинитись.