Оголошення про проведення відкритого конкурсу на кращі ескізні проекти в’їзних знаків до смт.Клесів та сіл Карпилівка, Карасин

Дата: 23.02.2018 09:05

Нинішній в'їздний знак до смт.Клесів

ПОЛОЖЕННЯ

І. Загальні положення

Положення про проведення відкритого конкурсу на кращі ескізні проекти в’їзних знаків до селища Клесів та сіл Карпилівка, Карасин (далі – Положення) визначає порядок, строки та умови проведення конкурсу, вимоги до його учасників, конкурсних робіт, розмір грошової винагороди.

ІІ. Мета конкурсу

Метою конкурсу є залучення громадськості до розробки кращого архітектурно-художнього рішення в’їзних знаків до селища Клесів та сіл Карпилівка, Карасин.

ІІІ. Основні критерії оцінки

Критерії оцінки ескізів проекту:

- оригінальність;

- ідея;

- унікальність виконання проекту на професійному та архітектурно–художньому рівні;

- відповідність проекту дизайнерським, техніко-економічним, експлуатаційним показникам.

ІV. Умови проведення Конкурсу

4.1. Організацію та проведення конкурсу здійснює конкурсна комісія по визначенню переможця (ів) відкритого конкурсу на кращі ескізні проекти виїзних знаків до селища Клесів та сіл Карпилівка, Карасин (далі –конкурсна комісія).

4.2. У конкурсі можуть приймати участь як фізичні особи так і юридичні особи, авторські колективи, громадські об’єднання.

4.3. Участь у конкурсі є безкоштовною.

4.4. Для участі у конкурсі необхідно подати конкурсну пропозицію, яка включає:

- схему розміщення в’їзного знаку М1:200;

- малюнок загального виду в’їзного знака із зазначенням розмірів;

- перспективу і фотомонтаж з розміщенням в’їзного знаку на фоні ландшафтного оточення;

- пояснювальну записку у двох примірниках з викладом загальної концепції проекту в обсязі не більш двох сторінок надрукованих шрифтом 14 через 2 інтервали;

- інформаційний лист, що має довідку про учасника (ів) конкурсу: прізвище ім’я по батькові, рік народження, поштова адреса, номер контактного телефону, кошторис витрат для реалізації проекту.

4.5. Кожен учасник конкурсу може подати необмежену кількість ескізних проектів в’їзних знаків до селища Клесів та сіл Карпилівка, Карасин.

4.6. Конкурсні пропозиції подаються у закритому конверті у Клесівську селищну раду за адресою: смт.Клесів, вул.Свободи, 10, 34550, з позначкою на «Конкурс, в’їзний знак смт.Клесів та сіл Карпилівка, Карасин» до 12.03.2018 включно.

V. Порядок проведення конкурсу

5.1. Конкурсна комісія здійснює свою роботу у формі засідань. Засідання конкурсної комісії є правомочним, якщо на ньому присутня не менше половини від її складу.

5.2. Рішення конкурсної комісії приймається більшістю від присутніх членів шляхом відкритого голосування. У разі рівного розподілу голосів, головуючий має право вирішального голосу.

5.3. Впродовж 5 робочих днів з дня закінчення строку на прийняття конкурсних пропозицій, конкурсна комісія забезпечує проведення засідання комісії, на якій відкриваються всі надані конкурсні пропозиції з метою їх вивчення та прийняття остаточного рішення щодо визначення переможця (ів) відкритого конкурсу на кращі ескізні проекти в’їзних знаків до смт.Клесів та сіл Карпилівка, Карасин.

5.4. Рішення конкурсної комісії оформляється протоколом, який підписується головою та усіма членами комісії.

5.5. Переможець (ці) конкурсу отримає (ють) грамоту за підписом Клесівського селищного голови та грошову винагороду.

5.6. Загальний розмір грошової винагороди становить 3000 тисячі гривень.

5.7. Розмір грошової винагороди в розрізі кожного знаку визначає конкурсна комісія.

5.8. Оголошення підсумків конкурсу та визначення переможця (ів) здійснюється в день розгляду конкурсних пропозицій.

5.9. Результати проведення конкурсу підлягають опублікуванню на сайті Клесівської селищної ради в день проведення конкурсу.

5.10. Ескізи переможця (ів) та всі права на їх використання переходять у власність територіальної громади селища, в особі Клесівської селищної ради.

Розпорядження та положення про Проведення конкурсу на кращий ескізні проекти в'їзних знаків до смт.Клесів та сіл Карпилівка , Карасин