Масляна (Фотозвіт)

Дата: 27.02.2017 14:06

«Сонечко, сонечко, глянь у віконечко,

Масляній нашій з неба засяй,

Весна, весняночко, наша панночко,

Гарними, ніжними вітами,

Співом пташиним нас забавляй»!

Саме такими словами вітали клесівчан та гостей селища ведучі свята – Ольга Шмідт та Олег Єжунов з традиційним, народним гулянням Масляна, яке святкували в селищі Клесів напередодні Великого посту. Ведучі нагадали всім присутнім про традиції та обряди святкування Масляної. Наперекір погоднім умовам аматори сцени зуміли створити веселий та позитивний настрій усім глядачам. Гучно вітали зразковий аматорський фольклорно-автентичний колектив «Оберіг» с. Карпилівка (керівник Галина Мартинюк), Троїстих музик   с. Карпилівка, вокальний ансамбль «Дивограй» с. Карпилівка, Зоряну Матюк, Тетяну Онищук, Вікторію Вавілову, Людмилу Ревич, учасників гумористичного колективу «4+1» (керівник Ольга Шмідт), дитячий хоровий колектив комунального закладу «Клесівська дитяча музична школа» (керівник Юлія Симончук), жіночий вокальний колектив «Жовті мережки» (керівник Наталія Матюк), жіночий вокальний колектив «Бурштинове намисто» (керівник Поліна Шмотєва), народний аматорський хоровий колектив смт. Клесів (керівник Дмитро Блощиневич). Вмілі господині дошкільних, загальноосвітніх, медичних закладів та закладів культури селища, пригощали усіх бажаючих різноманітними смаколиками.