Свято Миколая в бібліотеці

Дата: 20.12.2016 14:10

Свято Миколая в бібліотеці

День Святого Миколая є особливо бажаним дитячим святом, яке приносить відчуття передноворічної атмосфери і всілякі приємні сюрпризи. Бібліотекарі дитячого відділу публічної бібілотеки смт. Клесів, Михалицька Н.О. та Кухновець В.О., теж вирішили подарувати дітям радість, веселий настрій, допомогти повірити в чудо, в здійснення бажань і мрій. Всім присутнім сподобались два Ангели, які сповіщали про добрі вчинки, а чортеня намагалося викрасти книгу з добрими справами і не допустити Святого Миколая до дітвори. Але добро завжди перемагає і Миколай - чудотворець прийшов до дітей із подарунками. Дітлахи розповідали йому вірші, пісні, молитви, із задоволенням заспівали пісню «Ой хто, хто Миколая любить». Для присутніх була представлена виставка робіт під назвою «Зимові візерунки» Духаніної Наталії, Сидорчук Тетяни, Чероти Діани, Ковальчук Діани, Абрамчук Анни, Смицької Анни та Якубчик Анастасії. Учасники лялькового гуртка «Книга і лялька» представили дві казки: «Півник і двоє мишенят» та «Лисиччина наука». На згадку про свято маленькі гості отримали солодкі «миколайчики».