Всеукраїнский конкурс дитячого читання “Книгоманія-2017”

Дата: 20.03.2017 14:13

16 березня в Сарненській районній бібліотеці для дітей відбувся ІІІ районний тур 13-го щорічного конкурсу «Найкращий читач» в рамках Фестивалю дитячого читання «Книгоманія». Мета конкурсу – заохочення дітей до систематичного читання, а також підвищення соціального значення бібліотек.

Змагання відбувалось у двох категоріях – 6 і 7 класи. За перемогу серед читачів 6 класів змагалось 11 учасників району, серед 7 класів - 5 учасників. В часі змагань конкурсанти представляли для оцінки журі свою улюблену книгу (яка не входить до шкільної програми) та читацький щоденник.

Оцінювало конкурс професійне журі у складі: Гольонко В.В. – заступник директора Сарненської ЦСПШБ, Федорчук З.Г. – поетеса, художній керівник Сарненського РБК, Мась І.П. – керівник гуртка читців-декламаторів Сарненського БДМ.

Достойно показали себе всі учасники конкурсу. З Клесівської об’єднаної громади за почесне звання «Кращий читач» боролися Духаніна Наталія та Анна Гіс учениці 6 класу та Добриднік Зінаїда учениця 7 класу Клесівської ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей. Вони представляли книгу В. Нестайка «Дивовижні пригоди в лісовій школі» та «Таємний сад» Френсіс Бернет.

Всі учасники отримали сертифікати та заохочувальні подарунки, а від спонсора конкурсу Сарненського хлібозаводу – солодкий стіл.

«Читати - це престижно! Читати - це модно! Книга – це круто!»