ШШК "Біла Тура" відсвяткував своє 17-річчя

Дата: 21.07.2017 15:27

20 липня в Міжнародний день шахів своє 17-річчя відсвяткував шахово-шашковий клуб «БІЛА ТУРА», який входить в культурно-дозвіллевий комплекс Клесівської селищної ради. ШШК бере участь в змаганнях з шахів і шашок різного рівня, а також організовує змагання в Клесові. Так 5-6 серпня цього року на базі клубу відбудеться особистий відкритий Кубок Рівненської області з шашок-64, а 12-13 серпня шаховий турнір «Бурштин Полісся-11» в залік етапу Кубка Рівненської області з шахів.

До Дня шахів і з нагоди 17-річчя клубу були проведені шашкові і шахові турніри. Переможцями турнірів стали Смицький Володимир (шашки) та Романюк Анатолій (шахи). Також був проведений інтелектуальний конкурс «Поле чудес», де запрошеним гостям свята пропонувалося відгадати слова з шахової термінології та пов’язані з смт. Клесів. Наприклад, одним із запитань було відгадати слово, яке означає річ з зображенням герба Клесова. І це слово «марка» (в червні 2017 року Укрпошта випустила марку з зображенням герба Клесова). Переможцем «Поля чудес» стала Долід Наталія.