У Клесівській ДЮСШ відбувся Відкритий дитячий турнір зі спортивної жіночої боротьби

Дата: 21.02.2018 11:34

17 лютого в КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» Клесівської селищної ради Сарненського району рівненської області відбувся відкритий Всеукраїнський дитячий турнір зі спортивної жіночої боротьби. Участь у змаганнях взяли спортсмени з Білорусії, Польщі та шести областей України: Львівської, Житомирської, Волинської, Закарпатської, Тернопільської та Рівненської. Загалом 108 учасників.

Привітали присутніх учасники дитячого хореографічного колективу «Бурштиновий дивограй» та тріо Клесівського міського будинку культури: Сергій Міщук, Сергій Ведров та Ігор Смицький.

Протягом усього дня тривала насичена боротьба, у результаті якої вихованці Клесівської ДЮСШ посіли призові місця:

І місце – Соломія Мацелик (27 кг), Тетяна Заєць (57 кг), Альбіна Кухаревич (62 кг).

ІІ – Інна Бугай (58 кг).

ІІІ – Ірина Дубовець (29 кг), Софія Прокопович (49 кг), Вікторія Павлушко (42 кг).

Для призерів турніру від Клесівської селищної ради спільно з ГО «Фаворит» були придбані та вручені пам’ятні сувеніри, медалі, кубки та грамоти.

Загальна турнірна таблиця змагань

Більше фото в альбомі - Спортивний турнір В Клесівській ДЮСШ