До уваги мешканців багатоквартирних будинків!

Дата: 22.11.2017 14:38

Нещодавно до Клесівської селищної ради надійшло звернення щодо аварійного стану покрівлі житлового будинку №9 по вул..Чехова, що в смт.Клесів. Для проведення обстеження даху 17.11.2017 було направлено комісію у складі спеціалістів селищної ради: Ведрова А.О., Мартинюк О.В., Богушевської І.А. та спеціалістів КП «Клесівводоканал»: Гнідіної С.І., Головач В.В.

Провівши відповідне обстеження, комісія дійшла висновку, що покрівля будинку №9 по вул. Чехова потребує незначного поточного ремонту, який буде проведений силами КП «Клесівводоканал». Проте, незначні дефекти в покрівлі, що  виникли в результаті встановлення телевізійних антен (фото додається), що призвело до протікання даху, усуватимуться силами їх власників.

Надалі переконливо просимо мешканців громади слідкувати за встановленням антен та інших пристроїв на покрівлях своїх будинків з метою попередження виникнення пошкоджень у покрівлі. Пам’ятаймо, що, будь яку проблему легше попередити, ніж усунути!