День відкритих дверей у Публічній бібліотеці смт.Клесів

Дата: 04.10.2017 14:49

30 вересня до Всеукраїнського дня бібліотек у публічній бібліотеці селища Клесів провели День відкритих дверей. Головними героями свята стали читачі, на яких очікували відкриті двері усіх відділів, подарунки і приємні сюрпризи.

День відкритих дверей  розпочався  з вуличної презентації «Бібліотека запрошує друзів!» Бібліотекарі підходили до перехожих, щоб привітати із святом бібліотек та релігійним святом Віри, Надії, Любові та їх Матері Софії, яке православні християни святкують саме в цей день, та запрошували  відвідати заплановані заходи. Паралельно провели й вуличну акцію «Читач з коляски»: малеча, не приховуючи радості, розглядала невеличкі кольорові книжечки-презенти від бібліотекаря.

Працівники бібліотеки розповіли про бібліотечне свято, професію бібліотекаря та, разом з юними користувачами, здійснили віртуальну подорож найвідомішими бібліотеками світу.

Книжковий фонд поповнився  в цей день на 27 примірників нових книг, які подарували небайдужі читачі.

Цікава акція «Відчуй себе бібліотекарем» пройшла у стінах закладу, де кожен бажаючий мав змогу відчути себе в ролі бібліотекаря, самостійно віднайти потрібну книжку на полиці, попередньо ознайомившись з бібліотечними фондами та заповнити свій читацький формуляр.

Літературну вікторину під назвою «З якої казки?» провели для наймолодшої аудиторії.

Номінацію «Гордість бібліотеки» в цей день отримала найстарша та найактивніша читачка – Віра Тимофіївна Кулик, яка в свої 87 років відвідує бібліотеку щодня та читає безліч періодичної і художньої літератури.

Родзинкою свята стало привітання від бібліотекарів для користувачів – іменинниць з Днем Ангела Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії.

Відвідувачі написали й про свої враження «Бібліотека для мене  це – …». Хіт-парад читацьких думок  показав, що читачі люблять і цінують бібліотеку і за цікаві книги, і за мудрих бібліотекарів.