Клесівська дитяча музична школа виборола три других місця на Всеукраїнському конкурсі «Музичний Олімп» у м. Вінниця.

Дата: 18.04.2016 14:52

Вагомий вклад у розвиток культурної сфери нашої новоствореної громади внесли педагоги та вихованці Клесівської дитячої музичної школи, які зайняли три почесних других місця на Всеукраїнському конкурсі «Музичний Олімп» у м.Вінниця. Клесівська селищна рада щиро вітає усіх учасників конкурсу: керівника музичної школи Грищука Володимира Йосиповича, керівника ансамблю Головню Ірину Дмитрівну, учнів Ковальчук Анну, Могилевську Анну, Васільєву Наталію, Гаврилюк Богдану, Опалько Влада, Вавілова Михайла та педагога Головню Олександру Юріївну у складі джаз бенду. Ученицю Глабець Вікторію, педагогів Сапожка Віктора Романовича, Кулікова Валерія Валерійовича у складі тріо та ученицю Омельковець Тамару яка виступала у сольному номері.

Окрема подяка Романчук Ользі Миколаївні за надані фото та відео матеріали