Фестиваль колядок «Різдвяний передзвін»

Дата: 23.01.2017 15:19

Христос ся рождає! Славімо Його! Саме такими словами вітали один одного учасники фестивалю колядок «Різдвяний передзвін», який відбувся 21 січня 2017 року в міському Будинку культури смт. Клесів. Всіх присутніх привітав голова ради В.Ф. Гриник і побажав здоров’я, Божої благодаті та миру, злагоди в родинах. Різноманітні колядки та вертепи прозвучали від жіночого вокального ансамблю с. Рудня – Карпилівська, дитячого колективу с. Карасин, викладацького та учнівського колективу загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Клесів, вокального ансамблю «Чарівничка» загальноосвітньої І-ІІ ступенів школи-ліцей смт. Клесів (керівник С. Міщук), колективу Християн Віри Євангельської, дитячого хорового колективу Клесівської дитячої музичної школи (керівник Ю. Симончук), виховательського колективу дошкільного навчального закладу № 3 «Веселка» смт. Клесів, чоловічого вокального ансамблю «Отаман» с. Пугач (керівник В. Вагнер), учасників театрального гуртка «4+1» міського Будинку культури смт. Клесів (керівник О. Шмідт), хореографічного колективу міського Будинку культури смт. Клесів (керівник Я. Соловйова), жіночого вокального ансамблю «Бурштинове намисто» клубу с. Клесів (керівник П. Шмотєва), жіночого вокального гурту «Жовті мережки» клубу с. Клесів (керівник Н. Матюк), народного аматорського хорового колективу смт. Клесів (керівник А. Блощиневич).