Вітаємо Абрамчука Анатолія Йосиповича з нагородженням Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України!

Дата: 05.10.2017 15:37

Учителя географії Клесівської загальноосвітньої школи Ι-ΙΙ ступенів – ліцей Клесівської селищної ради  Абрамчука Анатолія Йосиповича, з нагоди Дня освітян, нагородили Почесною грамотою Міністерства освіти і науки  України за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління. Нагородження відбувалось в Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі на концерті, приуроченому до свята.

Щиро вітаємо Анатолія Йосиповича із заслуженою нагородою. Бажаємо міцного здоров’я, нових звершень та професійних здобутків!