День освіти

Дата: 03.10.2016 15:45

Фото без опису   Один раз у рік, у найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, коли у лузі снує мереживо бабине літо, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, приходить свято – День працівників освіти. В останній вересневий день відбулися урочисті святкування з нагоди Дня працівників освіти в Клесівській обєднаній територіальній громаді. Всю велику освітянську родину привітав голова селищної ради Василь Гриник з побажанням благополуччя, тепла та затишку у рідних домівках, любові у серці та шани від дітей. Грамотами голови селищної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок в розбудову освіти краю нагородили: Абрамчук Н. І. – вчителя української мови та літератури Клесівської ЗОШ І – ІІ ступенів – ліцей, Ліщук І.М. – вчителя фізики та інформатики Клесівської ЗОШ І – ІІ ступенів – ліцей; Мартинюк С.Н. – вчителя української мови та літератури Карпилівської ЗОШ І – ІІІ ступенів; Мартинюк Р.І. – вчителя обслуговуючої праці Карпилівської ЗОШ І – ІІІ ступенів; Грицкевич О.О. – вчителя української мови та літератури Клесівської ЗОШ І – ІІ ступенів; Шерстюк Т.П. – вчителя початкових класів Пугачської ЗОШ І ступеня; Абрамчук Г.Й. – вихователя ДНЗ № 3 «Веселка», Мелещук В.К. – вихователя – методиста ДНЗ № 4 «Дзвіночок»; Савчук О.К. – вихователя ДНЗ № 6 «Малятко» с. Пугач; Овейчик Г.А. – вихователь ДНЗ «Дзвіночок»  с. Карпилівка. Також голова привітав бібліотекарів громади із Всесвітнім днем бібліотекаря, а нагороду з нагоди свята отримала Карпелюк Валентина Георгіївна – бібліотекар І категорії ПШБ сіл Клесів, Пугач. Провели вшанування ветеранів праці Боярчук Марії Миколаіївни та Кобилінської Надії Кузьмівни та всіх пенсіонерів освітянської громади.

Приємно відзначити, що на свято завітали керівники установ, організацій, підприємств, які знаходяться на території об'єднаної громади. Так представник підприємства Клесівський кар'єр нерудних копалин «Технобуд» Шерстюк А.К., привітав колектив Клесівської ЗОШ І – ІІ ступенів – ліцей; депутат районної ради Пехотін В.Ф. вітав Карпилівську ЗОШ І – ІІІ ступенів; голова профспілкового комітету ДП «Клесівське лісове господарство» Самойлюк Г.П. привітала Клесівську ЗОШ І-ІІ ступенів; староста с. Карасин Тишковець С.П. вітала колектив Карасинської ЗОШ І-ІІ ступенів; секретар селищної ради Романюк Л.М. вітала колектив Пугачської ЗОШ І- ступеня; староста  с. Карпилівка Карпець Г.С. привітала колектив Рудня – Карпилівської ЗОШ І ступеня; творчий викладацький колектив КЗ «Клесівська ДМШ» вітала головний лікар КЗ «Клесівська лікарня» Гаврилюк І.П.

Депутатський корпус Клесівської селищної ради вітали дошкільні навчальні заклади громади: колектив ДНЗ № 3 «Веселка» смт. Клесів вітала депутат селищної ради Гаврало О.В., творчий колектив ДНЗ № 6 «Малятко» с. Пугач - депутат селищної ради Шерстюк С.В., колектив ДНЗ № 2 «Ясочка» смт. Клесів - депутат селищної ради Пехотін Ю.В. Педагогічний колектив ДНЗ «Дзвіночок» с. Карпилівка привітав депутат районної ради Ведров О.А., а колектив ДНЗ № 4 «Дзвіночок» смт. Клесів вітала приватний підприємець, власниця магазину «Ювант» Сирота А.С.

Всіх нагороджених та присутніх в залі вітали аматорські колектив об'єднаної громади.