Зупинка з логотипом

Дата: 20.11.2017 15:46

Минулого тижня у смт.Клесів на вул..Демократична (біля районної лікарні) встановили першу з шести запланованих  зупинок громадського транспорту. До кінця цього року зупинки також встановлять в смт.Клесів (1шт), с.Клесів (2шт) та с.Карпилівка(2шт).

Бічну сторону конструкції прикрашає логотип громади, який складається із стилізованих різнокольорових зображень фігур: сова – основна фігура  легенди про походження назви селища; півовал (блакитного кольору): характеризує синьооке озеро, яке має назви Каменаха, Коплище, Голубе озеро і є одним із визначних місць Клесова; півовал (зеленого кольору): символ неймовірної природи, серед якої розташоване селище; фігура жовтого кольору у вигляді сонця: символізує природнє багатство корисними копалинами, зокрема, бурштином, про який ще давні греки склали  міф, героєм якого був не хто інший, як син Геліоса (тамтешнього бога сонця). Інше значення символу – надія на світле майбутнє, яке принесе розвиток та процвітання.