«Мак – як символ Перемоги»: майстер-клас у Пугачській бібліотеці

Дата: 03.05.2018 09:41

У бібліотеці села Пугач 2 травня, Шепетко Ольга Павлівна, провела майстер-клас: «Мак – як символ Перемоги» .

Ольга Павлівна показала, як робити маки з гофрованого паперу, і всі  учасники майстер – класу поринули в творчий процес в особливо піднесеному настрої, адже  створювали символ пам’яті. Виготовляючи квітку, присутні уважно слухали розповідь  бібліотекаря про ідею застосування червоного маку в якості нового для українців символу .

Червоний мак як символ пам’яті жертв війни вперше використано в Україні на заходах, приурочених до річниці завершення Другої світової війни у 2014 році. Дизайн українського червоного маку розроблено за ініціативи Українського інституту національної пам'яті та Національної телекомпанії України; автором символу є харківський дизайнер Сергій Мішакін.

Виготовлені маки діти подарують своїм близьким і знайомим, тим самим віддавши шану героям і вшанувавши пам’ять жертв війни.

Валентина Карплюк