ХІІ обласний збір учнівських лісництв "Майбутнє лісу в твоїх руках"

Дата: 08.05.2018 09:11

Ось уже дванадцятий рік поспіль на базі комунального закладу  "Станція юних натуралістів" Рівненської обласної ради проходив обласний збір учнівських лісництв "Майбутнє лісу в твоїх руках", активними учасниками якого є учнівське лісництво "Сосновий бір" Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів. У зборі взяли участь 52 юних лісівники – представники 14 учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти 11 районів.

Юні клесівські лісівники завжди показували високі результати проведеної практичної, експериментальної та дослідницької роботи в галузі лісництва і дендрології. На чолі з керівниками наукових робіт та проектів — Наталією Царук та керівником шкільного лісництва Тетяною Войтко, команда у складі Власенко Жасмін, Онуфрійчук Вікторії та Шепетко Анни завоювали ІІ командне місце та отримали цінні призи. Журі конкурсу подякували членам учнівського лісництва за активну природоохоронну роботу із збереження та примноження лісових насаджень. Також маємо призове ІІ місце у конкурсі-захисті робіт із навчального дослідництва ХІІ обласного збору учнівських лісництв "Майбутнє лісу в твоїх руках", адже Власенко Жасмін, яка захищала роботу із актуальної теми, на високому рівні представила результати дослідження та запропонувала шляхи вирішення проблеми всихання соснових деревостанів.

Вітаємо юних лісівників нашого закладу та їхніх керівників з перемогою!!! Так тримати!!!