У Клесові відзначили День захисту дітей

Дата: 04.06.2018 17:57

Щороку в перший день літа в різних країнах світу прийнято відзначати Міжнародний день захисту дітей. «Дятячий день» святкували 1 червня і у Клесівській ОТГ.

О 10 годині на території міського Будинку культури смт.Клесів розпочалася розважальна програма «Мульті-пульті», в якій прийняли участь  діти з дошкільних навчальних закладів громади. Окрім того, у кожному садочку окремо були проведені розважальні програми для дошкільнят. Малята разом з аніматорами весело грали, танцювали та плескали в долоні. Протягом дня для дітей також було проведено конкурс малюнків на асфальті «Підводне королівство», квест «Шукачі пригод» та шашкові турніри. Цікавим доповненням до дитячого свята став процес фейс арту – нанесення малюнку на обличчя спеціальними фарбами на водній основі.

Надзвичайно насичено й активно пройшло відзначення Дня захисту дітей у клубі с.Клесів. Тут, спільно з бібліотекою для дітей було проведено різноманітні вікторини, ігри й загадки, лялькові вистави: «Зайчикова хатка», «Вогонь наш друг чи ворог!», конкурс малюнку та розваги з аніматорами.

Більше фото за посиланнями:

День захисту дітей у клубі с.Клесів

День захисту дітей в смт.Клесів