Концерт до Дня медичного працівника

Дата: 16.06.2018 19:45

Концерт до Дня медичного працівника

15 червня, напередодні Дня медичного працівника України, в приміщенні міського Будинку культури смт.Клесів відбувся святковий концерт для працівників медичної галузі Клесівської громади.

З нагоди професійного свята привітав присутніх селищний голова Василь Гриник та провів нагородження кращих медпрацівників:

• Жилка Ніну Миколаївну – лаборанта амбулаторії с.Карпилівка;
  • Кирилович Надію Едвардівну – диспетчера по прийому та передачі викликів швидкої допомоги;
  • Кузьмич Ольгу Петрівну – медичну сестру загальної практики сімейної медицини, яка, доречі, нещодавно виборола І місце в обласному конкурсі професійної майстерності «Кращий за професією 2018»;
  • Кострикіну Світлану Петрівну – медичного статистика КЗ «Клесівська районна лікарня»;
  • Степчука Василя Івановича – лікаря-стоматолога;
  • Фесянову Тетяну Володимирівну – завідуючу ФАПу с.Пугач.

До вітальних слів долучилася також головний лікар КНП «ЦПМСД» Ірина Гаврилюк, яка побажала колегам здоров’я, миру, наснаги та гідної оцінки такої нелегкої, але доброї праці, як зі сторони держави, так і суспільства.

Окремі вітання прозвучали для ветеранів галузі охорони здоров’я. Для них підготували пам’ятні подарунки.

Протягом святкових урочистостей присутні мали змогу отримати насолоду від виступів аматорів художньої самодіяльності та вихованців музичної школи.

Бажаємо Вам, шановні працівники галузі охорони здоров’я нашої громади, міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів та людської шани!!!

Більше фото в Альбомі