Оголошення про намір здійснити зміну діючих тарифів

Дата: 23.06.2018 14:39

ОГОЛОШЕННЯ

Керуючись п.2.5 Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390.

КП «КЛЕСІВВОДОКАНАЛ» ДОВОДИТЬ ДО ВІДОМА СПОЖИВАЧІВ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НАМІР ЗДІЙСНИТИ КОРИГУВАННЯ ДІЮЧИХ ТАРИФІВ НА ПОСЛУГИ

ВИВЕЗЕННЯ ТА СКЛАДУВАННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ

Діючі тарифи на послуги з вивезення та складування твердих побутових відходів були розроблені на підставі даних зібраних в 2012 році та були введені в дію в 2016 році на підставі рішення Клесівської селищної ради від 18.03.2016 № 233 у розмірі:

вивезення – 22,98 грн. за 1м3 для населення; 23,67 грн.1м3 для інших споживачів;

складування – 13,16 грн. за 1м3 для населення; 13,55 грн. 1м3 для інших споживачів.

Планова собівартість послуг у діючих тарифах становить: вивезення– 19,15 грн. за 1 м3 , складування 10,97 грн. за 1 м3.

Планова собівартість послуг у скорегованих тарифах становить: вивезення – 50,74 грн. за 1 м3 , складування – 41,70 грн. за 1 м3.

Відсоток відшкодування затвердженим тарифом собівартості послуги вивезення ТПВ складає 37,7 %, а складування ТПВ 26,3% .

Причиною такого стану є зростання мінімальної заробітної плати на 224,3%проти тої, що закладена в діючому тарифі (мінімальна заробітна плата 2012 рік – 1148 грн., 2018 рік – 3723 грн.). Відповідно зросли нарахування на заробітну плату.

Витрати на паливно-мастильні матеріали порівняно з цінами напаливно-мастильні матеріали закладені в діючому тарифі зросли в 2,5 рази  (ціна 2012 року – 8,75 грн. за 1 л, ціна 2018 року – 21,50 грн.).

Витрати на оплату податків в порівнянні з закладеними в діючому тарифі на вивезення ТПВ зросли в 2,7 разів, на складування ТПВ зросли в 12,4 разів.

Розмір плати за вивезення та складування ТПВ (накопичення) для населення становить:

• Упорядковані будинки 14,42 грн. в місяць з однієї людини;
  • неупорядковані будинки 12,98 грн. в місяць з однієї людини;
  • приватні будинки з газом 13,31 грн. в місяць з однієї людини;
  • приватні будинки без газу 13,98 грн. в місяць з однієї людини.
  •

Зауваження та пропозиції щодо даної інформації від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань прийматимуться в письмовому вигляді протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів за адресою: вул.Свободи,10, смт.Клесів в приміщенні Клесівської селищної ради, з моменту розміщення даної інформації на сайті http://klesivska.gromada.org.ua