З Днем Конституції України!
Дата: 28.06.2018 09:01
Кількість переглядів: 628
Щиро вітаємо Вас з Днем Конституції України!
Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої країни.
Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої громади та всієї неньки-України!
З повагою,
селищний голова Василь Гриник,
депутатський корпус та виконавчий комітет
Клесівської селищної ради
|
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/40132726/f8616914e020d298d2d9f3af6687bd8b.jpg)
« повернутися