5 серпня відбудеться турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті Ярослава Куришка

Дата: 24.07.2018 14:17

про  проведення 4 турніру з міні-футболу «Памяті Ярослава Куришка» 2018 року

І. Мета і завдання.

1. Вшанування пам‘яті  жителя села Карасин Ярослава Куришка, який загинув в зоні АТО.

2. Підвищення спортивної майстерності учасників змагань, популяризація та розвиток міні-футболу в Клесівській селищній раді.

3. Організація дозвілля серед молоді.

ІІ. Керівництво турніру.

Загальне керівництво турніром здійснює Клесівська селищна рада.

Суддівство - оргкомітет сільського спортивного клубу «Фортуна» села Карасин.

ІІІ. Час та місце проведення.

Турнір проводиться 05 серпня 2018 року о 13.00 годині.

Приїзд команд та  жеребкування  відбудеться о 12.30 годині на футбольному полі села  Карасин.

ІV. Учасники та умови проведення змагань.

У турнірі з міні-футболу «Пам‘яті Ярослава Куришка» беруть участь футбольні команди - учасники Чемпіонату району Сарненського району І та ІІ ліги та всі бажаючі футбольні команди Рівненської області.

Склад команди-10 учасників (включаючи тренера-представника). Гравці мають однакову спортивну форму.

Турнір проводиться згідно діючих правил гри у міні-футбол.

Заявку на участь  подати до 03 серпня 2018 року у відділ освіти, культури, молоді та спорту Клесівської селищної ради (klesiv_osvita@ukr.net)

VІ. Фінансування турніру.

Витрати команд на змагання (проїзд, харчування) за рахунок відряджаючої сторони.

Придбання кубків, грамот, медалей, цінних подарунків для  проведення  турніру здійснюється за рахунок коштів Клесівської селищної ради та джерел, не заборонених чинним законодавством України.

VII. Нагородження.

Команда переможець нагороджується кубком, грамотою та медалями.

Також встановлено індивідуальне нагородження футболістів в номінації: «Кращий гравець», «Кращий воротар», «Кращий капітан».

Дане положення є офіційним запрошенням для участі у  турнірі з  міні-футболу пам‘яті воїна АТО Ярослава Куришко.