У Клесові відбувся пам'ятний захід до четвертої річниці з дня загибелі Ярослава Куришко

Дата: 08.08.2018 14:21

Сьогодні на території Братського кладовища у селищі Клесів, біля Меморіалу, встановленого на честь загиблих в зоні АТО Ярослава Куришко та Сергія Баранова-Орла, відбувся пам’ятний захід та поминальний молебень. Слова співчуття, вдячності та надії на мирне майбутнє прозвучали під час вшанування четвертої річниці з дня загибелі Ярослава Куришко. До пам’ятного знаку новітнім героям України поклали квіти.

Для довідки:

Сьогодні, 8 серпня 2018 року, минає 4 роки як, захищаючи рідну землю, загинув Ярослав Русланович Куришко.

Народився Ярослав в с.Карасин Сарненського району 09.02.1994 року. У 2000р пішов до 1-го класу Карасинської ЗОШ І-ІІ ступенів, після закінчення якої навчався в 10 класі Стрільської ЗОШ І-ІІІ.  У 2011 році закінчив 11 клас Сарненського ліцею «Лідер». З 2005 по 2011 роки прислуговував у Свято-Василіївському храмі Карасина та навчався у музичній школі грі на акордеоні. У 2011—2012 роках навчався у Рівненській школі міліції, проходив строкову службу у ВПС при Генштабі у Києві, після чого пішов служити за контрактом в Новоград-Волинську військову частину. Був кулеметником в 30-ій окремій механізованій бригаді. Загинув Ярослав у селищі Степанівка Донецької області під час проведення антитерористичної операції.

Нехай світла пам'ять про померлого Героя назавжди залишиться в наших серцях, серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій!