Як подати письмове звернення до селищної ради

Дата: 13.08.2018 12:42

«Усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов’язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк».

Стаття 40

Конституції України

Клесівський селищний голова Василь Гриник, заступник голови Тетяна Коханевич, секретар селищної ради Людмила Романюк, староста с.Карпилівка Ганна Карпець, староста с.Карасин Світлана Тишковець ведуть особистий прийом громадян згідно з графіком. Під час особистого прийому громадян можуть бути присутні їх представники, повноваження яких оформлені в установленому порядку, та особи, які перебувають у родинних відносинах із заявником. Присутність сторонніх осіб під час проведення особистого прийому громадян не допускається.

У разі, коли порушене громадянином питання вирішити на особистому прийомі неможливо через складність і необхідність додаткового вивчення, громадянинові може бути запропоновано викласти його у письмовій формі (заяві).

Подана громадянином на особистому прийомі письмова заява розглядається у порядку, встановленому законодавством для письмових звернень.

Про результати розгляду звернення громадянину повідомляється письмово або усно (за його бажанням).

Звернутися з письмовим зверненням до селищної ради (відповідно до Закону України «Про звернення громадян») Ви можете за адресою: 34550, смт.Клесів, вул.Свободи, 10, Клесівська селищна рада Сарненського району Рівненської області, або передати його особисто у відділ організаційного забезпечення та адміністративно-господарської діяльності у приміщенні ради за вказаною  адресою.