У Клесівській громаді відзначили День Державного Прапора України

Дата: 27.08.2018 10:48

Яскравим патріотичним велопробігом, фінішем якого стало урочисте внесення синьо-жовтого стягу до адміністративного приміщення селищної ради та показом  українського кінофільму «Вартова застава» під відкритим небом в парковій зоні селища, запам’ятався клесівчанам 23 серпня 2018 року - День Державного Прапора України .

Учасники веломандрівки стартували біля міського Будинку культури о 09:00. Прямуючи заздалегідь затвердженим маршрутом, велосипедисти поклали квіти до могили Сергія Баранова-Орла й помолилися разом за сучасних Героїв України, що боронили й боронять наше сьогодення ціною своїх життів.

Щоріч кількість учасників велопробігу лише зростає. Цього року, окрім дітей долучилося й багато дорослих, які демонструють чудовий приклад для наслідування.

Об 11:00 розпочалися урочистості біля селищної ради, де з вітальним словом до присутніх звернувся голова громади Василь Гриник, який і відкрив святковий захід та надав право підняти підняти Державний Прапор ветерану АТО Олексію Смицькому. А вітальні композиції для земляків представили аматори художньої самодіяльності.

Урочистими заходами з проведенням велопробігів відзначили свято у Карпилівці та Карасині. Приємно, що такі спортивно-патріотичні події стають доброю традицією для мешканців усієї Клесівської об’єднаної територіальної громади.

Ольга Мартинюк

Більше фото за посиланнями:

День Державного Прапора 2018 Клесів, Пугач

День Державного Прапора 2018 с.Карасин