Опитування щодо закладання комунікацій для влаштування фонтану в центрі селища Клесів

Дата: 04.09.2018 15:47

У п’ятницю 31 серпня перед пленарним засіданням сесії Клесівської селищної ради до присутніх у залі засідань звернувся Тарасюк Андрій Степанович, що є керівником підрядної організації (ТОВ «Полісся ТАС-БУД»), яка виконує роботи по проекту проекту «Капітальний ремонт дороги по вул.Центральна (в межах вул..Залізнична – ж.б №33) в смт.Клесів Сарненського району Рівненської області) щодо вирішення проблемного питання, яке виникло в ході проведення капітального ремонту.

Відповідно до проектної документації, передбачено пониження тротуару, в результаті чого можливе значне пошкодження частини коріння дерев, що, в свою чергу, може призвести до їх загибелі.

Враховуючи це та, з метою приведення в порядок центральної вулиці селища, поблизу Свято-Благовіщенського храму є можливість закласти необхідні комунікації для влаштування фонтану та озеленення території вічнозеленими насадженнями. Проте, аби уникнути засмічення водойми та підняття укладеної бруківки необхідно зрізати дуби, що ростуть поруч.

Враховуючи вищезазначене, просимо жителів Клесівської ОТГ висловити свою думку з цього приводу, взявши участь в опитуванні. Ваші відповіді прийматимуться до 07.09.2018.

Фото без опису Фото зроблено 04.09.2018