Як клесівські школярі відзначали Всесвітній день туризму

Дата: 01.10.2018 17:00

Щороку, 27 вересня, Україна святкує міжнародне свято Всесвітній день туризму . Долучилися до святкувань і клесівські школярі, а саме, члени Туристичного гуртка та Юні пластуни. Керівники, Анатолій Йосипович Абрамчук та Андрій Анатолійович Романюк підготували для учасників маршрут, на якому потрібно було відшукати всі позначені точки користуючись картою. У заході взяло участь 33 учня, 11 команд. Перемогу здобула команда на чолі з капітаном Понедільник Каріною, срібним володарем стала команда пластунів на чолі з Гавраловим Владом , а бронзу отримала команда Кузьмич Анни (Юні пластуни). Всі учасники були задоволені, бо закінчився захід приємним спілкуванням навколо багаття із теплим чаєм.

Вітаємо всіх учасників, а особливо переможців!!!

Наталія Царук