Екскурсія до бібліотеки

Дата: 04.10.2018 14:27

Бібліотека - книги храм.

І знань безмежне море і надія.

Палкий вогонь незгасних поривань,

Що наше серце й душу гріє.

Напередодні   Всеукраїнського дня бібліотек до Публічно – шкільної бібліотеки села Пугач   завітали учні 2-го класу Пугачської ЗОШ Іст.(вчитель Островська Анна Олегівна і Коваль Сніжана Миколаївна) на пізнавальну  екскурсію.

Діти із цікавістю розглядали різнобарвні книжечки та здійснили захоплюючу мандрівку у царстві книг.

Також малеча ознайомилась з правилами користування бібліотекою та книгами,  алфафітним  каталогом. Найбільше увагу привернули нові надходження дитячих журналів - «Барвінок», «Малятко», « В гостях у казки», серії довідкових видань:  «Дитяча енциклопедія», «Я пізнаю світ».

Упродовж екскурсії діти були ознайомлені з куточком користувача інтернету та правилами безпечної роботи з комп’ютером.

Цікавим доповненням до екскурсії стали захоплюючі різноманітні  конкурси: «Бібліотека – книжчин дім», «Чи уважний ти читач»,  вікторину «З якої казки» та «Загадки казкових героїв», а також гру «Так чи ні».

Фото без опису Фото з архіву