З Днем народження, Клесів!

Дата: 07.10.2018 08:02

Дорогі жителі селища Клесів!!!

Щиро вітаю Вас із 116 днем народженням селища!

Наше рідне селище славиться людьми - талановитими, щирими, добрими й працездатними, які створюють його матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє.

Саме Вашими спільними зусиллями, дорогі односельчани, створюється неповторний образ, зберігається історія та закладається майбутнє Клесова. Адже успіхи селища – це перш за все успіхи його жителів!

Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомагають молодим розвивати рідну громаду!

Від щирого серця й від усієї душі зичу усім нам  здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання.

Тож нехай Клесів завжди процвітає, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку. А ми робитимемо все від нас залежне, аби допомогти у цьому. Адже саме покращення якості життя та добробуту людей – основне наше завдання.

З Днем народження, рідне селище!!!

З повагою,

селищний голова