Селище Клесів відсвяткувало свій 116 День народження, а Народний аматорський хор селища - 20 річницю!

Дата: 09.10.2018 23:02

У неділю, 7 жовтня клесівчани відсвяткували іменини рідного селища. У такі свята, як День селища, кожен його житель відчуває себе частиною великої родини. Це особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить своє селище, це свято тих людей, чиєю працею воно створюється кожного дня.

На території міського Будинку культури, де проводилося свято, для жителів та гостей селища панувала комфортна атмосфера домашнього затишку. Всі охочі мали можливість скуштувати свіжоприготовані налисники  з різноманітними начинками. Також навколо розгорнулося багато торгівельних наметів, де продавали різноманітні смаколики, посуд.

Для найменших жителів Клесова святкування розпочалося о 12:00 год. цікавою розважальною програмою від аніматорів. Ними для малечі стали вихователі дошкільних закладів громади. Також провели конкурс малюнків на асфальті «Дари осені», квест "Знавці Клесова", хореографічний майстер-клас.

О 17:00 год. розпочався урочистий концерт з нагоди 20-річчя Народного аматорського хору селища Клесів. Окрім іменинників, частинку своєї душі й таланту, подарували глядачам гості з смт.Гоща – народний аматорський чоловічий квартет «Терен», народне аматорське жіноче вокальне тріо «Оріана», а також з м.Радомишль – аматорський хореографічний колектив «Імпульс».

Після святкового концерту, на території Будинку культури провели молодіжну дискотеку під відкритим небом.

На протязі всього святкового дня мешканці та гості селища отримували позитивний настрій, поздоровлення, масу приємних вражень та багато радісних моментів.