Форум «Регуляторна політика та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу»

Дата: 18.10.2018 10:16

Для Вас, роботодавці!

23 жовтня 2018 року об 11-00 год. в актовій залі Національного університету водного господарства та природокористування (м.Рівне, вул.Соборна, 11) відбудеться Форум «Регуляторна політика та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу».

Метою Форуму є конструктивний діалог представників бізнесу, влади, науковців, громадських діячів щодо проблемних питань розвитку малого і середнього бізнесу, а також пошук можливостей їх вирішення з урахуванням змін у податковому, інвестиційному та соціальному середовищі ведення бізнесу.

Завдання Форуму:

оцінка соціально-економічного розвитку регіону, обговорення розвитку бізнесу;

вироблення механізмів протидії еміграції кваліфікованої робочої сили; стимулювання інвестицій та підприємницької діяльності шляхом виявлення проблем у трудовій, податковій та митній сферах: обговорення актуальних питань системи оподаткування: сприяння обізнаності роботодавцівй та платників податків про гарантовані права та механізми їх реалізації.

Під час Форуму заплановано ведення дискусії за напрямами:

1. Підвищення інвестиційної привабливості: завдання влади та можливості бізнесу.
  2. Гідна праця: «модна» концепція чи працюючий механізм створення процвітаючого бізнесу та громади.
  3. Ефективне формування і реалізація державної регуляторної політики. Участь громадських організацій у вирішенні проблем розвитку бізнесу.

Учасники Форуму: керівництво області га м.Рівне, державних установ, науковці, експерти., представники бізнесових кіл та суб’єктів інфраструктури підтримки розвитку бізнесу.

Запрошуються всі зацікавлені у публічному діалозі щодо вирішення нагальних ..-проблем розвитку підприємництва в сфері трудових відносин, регуляторній, інвестиційній, митній політиці та оподаткуванні.

Заявку для участі у Форумі надсилати до 18:00 21 жовтня на електронну адресу: rivneappu@ukr.net; mdc@ukr.net, У листі зазначати: прізвище, ім’я, по батькові учасника, контактний номер телефону, організацію, яку представляєте, проблемні питання (за наявності), на які хотіли б отримати відповідь, Тема листа: «ФОРУМ». Телефони для довідок: (067)240-75-49; (097)388-08-03.