Новини футболу

Дата: 05.11.2018 17:38

ФК «Граніт» посів І місце (51очко) та вже третій рік поспіль здобув звання «Чемпіон району» за підсумковими результатами Чемпіонату Сарненського району з футболу 2018 року, що закінчився 28 жовтня. Загалом в першій лізі участь у змаганнях прийняли 12 команд району.

А у другій лізі з футболу ІІ сезону 2018 року прийняли участь 9 команд, де карпилівський ФК «Полісся» посів ІІ місце (34 очки) та перейшов до першої ліги.

4 листопада відбувся «Кубок закриття сезону 2018 року», де приймали участь команди першої та другої ліг. За результатами проведених ігор ФК «Граніт» смт.Клесів та ФК «Маяк» с.Зносичі вийшли у фінал розіграшу Кубка. Гол Валентина Криницького став переможним для клесівського «Граніту».

До слова, ФК «Граніт» зіграє з ФК «Нива» с.В.Вербче у рамках розіграшу Суперкубку Сарненського району 2018, що відбудеться 11 листопада 2018 року у м.Сарни.