З третьою річницею створення Клесівської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 06.11.2018 09:27

Щиро вітаю з третьою річницею створення Клесівської об’єднаної територіальної громади!

Три роки, що минули від часу створення Клесівської об'єднаної територіальної громади, видалися не простими, але змістовними. Сьогодні приємно відзначити, що наша громада не знижує темпів  розвитку.

Все, що зроблено за цей період - результат роботи депутатського корпусу, старост, виконавчих органів селищної ради у співпраці з народними і обласними депутатами, державними структурами та керівниками усіх рівнів.

Але, звичайно, найважливішою цінністю на сьогодні і потенціалом для майбутнього громади є її жителі: розумні, талановиті, щирі, працелюбні. Саме завдяки їхній натхненній праці і небайдужій суспільній позиції наша громада наповнена життям.

Тому, відзначаючи третю річницю нашої громади, варто подякувати усім, хто не на словах, а конкретними справами допомагає їй стверджуватися. Бо ця допомога – дуже важлива. Адже невирішених проблем набагато більше, ніж тих, де намітилися позитивні зрушення.  Нам усім є над чим працювати і до чого прагнути.

Сподіваюся, крок за кроком, рік за роком, щоразу напередодні свята об'єднання ми будемо додавати на свій рахунок більше успіхів і віднімати більше проблем. І, врешті-решт, пишатися не тільки красою рідного краю, але і його благоустроєм, розвитком і реалізацією потенційних можливостей. Ми будемо гордитися не тільки тим, що нам дісталося у спадок, але й тим, що самі залишаємо нащадкам.

Бажаю нам усім на цьому довгому й тернистому шляху терпіння, взаєморозуміння і незнищенного, щиро українського оптимізму!

З найкращими побажаннями,

Василь Гриник